LINCAR sporák na pevná paliva 135 GN V SOLE capuccino

Neohodnoceno
Značka: Lincar
24 990 Kč 20 653 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • Litinové tělo sporáku je tvořeno z masivních dílů, tím nabízí jedinečnou akumulaci tepla. Komfort při vytápění a dlouhou setrvačnost předání akumulovaného tepla do prostoru.
  • Dvouplášťové provedení je ideální pro konvenční způsob vytápění. Proudění vzduchu mezi vnitřním litinovým tělem a vnějším smaltovaným pláštěm zvýší komfort vytápění. A tak během vaření netrpíme pocitem horka u plotny, ale příjemného proudění přisávaného studeného vzduchu od podlahy.
  • Vnější opláštění kuchyňského sporáku je ze smaltované oceli v barevných variantách - bílá, hnědá, capuccino, šedá.
  • Spalovací komora je taktéž z masivní litiny, která odolá vysokým teplotním výkyvům během spalování palivového dřeva a lisovaných briket. Oproti jiným výrobkům, které mají ve spalovací komoře šamotové díly, nedochází k nutné časté výměně těchto dílů. Naopak stálost litiny je zárukou efektivního spalování.
  • Dvoustupňové spalování je moderním řešením pro zvýšení účinnosti spalování a snížení spotřeby paliva. Primární vzduch je přisáván pod litinový spalovací rošt a předehřátý sekundární vzduch je nad spalovací prostor, kde dochází ke zplynování plynných částic.
  • Pokud je sporák vybaven prosklenými dvířky, má automatický oplach krbového skla.
  • Varná deska kuchyňského sporáku je z masivní litiny. Nad spalovacím prostorem je sestavena z kruhových litinových dílů tak má uživatel možnost vařit popř. na otevřeném ohni, ale hlavně nedochází k deformaci tak jako u jiných výrobků, které mají klasické pláty. Výhodou je při čištění snadná dostupnost vnitřních průduchů spalinových cest.
  • Vestavná trouba na pečení a přípravu pokrmů je z nerezové oceli. Trouba má možnost regulace teplého vzduchu tak aby proudění bylo možné regulovat po všech stranách nerezové trouby a pokrm byl krásně propečený. Vestavný teploměr, který je na interních dvířkách trouby, ukazuje aktuální teplotu při přípravě pokrmů. Chuť a pocit např. domácího koláče, pečeného masa je nesrovnatelná s klasickou elektrickou, plynovou troubou.
  • Sušení ovoce, příborů, hub ohřev a rozmrazování pokrmů, atd. lze ve vestavném šuplíku pod troubou. Regulací je možné zvýšit/snížit intenzitu proudění teplého vzduchu.
  • Vestavný popelník má velkou kapacitu na několikadenní provoz, tím není nutné každodenní čištění jako u jiných výrobků. Pohyblivý litinový rošt je možné využít během spalování a pro úpravu před zátopem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměry VxŠxH: 880x570x850

Váha: 90 kg

Průměr odkouření: 120 mm

Rozměry trouby VxŠxH : 250x400x230

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamna_Krby_Grily
Hmotnost: 90 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italská značka sporáků, se sídlem ve městě Reggiolo, na hranici severoitalských provincií Emilia-Romagna a Lombardie.